img1 img2 img3 img4 img5
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
24.04 20:00 Hausvik Vadmyra IL G16 1 Haus idrettsplass
26.04 09:00 Fyllingen 1 lilla Vadmyra IL MG7 Rød Framo minibane
26.04 13:00 Lyngbø 2 Vadmyra IL G16 2 Lyngbø Idrettspark
26.04 14:00 Vadmyra IL SG13 Blå Vestsiden-Askøy I.L SG13 2 Vadmyra Kunstgress
26.04 17:00 Sædalen Vadmyra IL SG14 Lilla
23.04 20:00 Vadmyra IL Olsvik 1 Vadmyra Kunstgress
22.04 20:00 Dale Vadmyra IL JR 2 Dale kunstgress
22.04 19:00 Haugesund 2 Vadmyra IL Gymnasbane 7
22.04 18:30 Os 1 Vadmyra IL SG14 Lilla Kuventræ kunstgress 01
22.04 17:15 Vadmyra IL MG7 Lyseblå Fyllingsdalen 2 Lilla 7-4 Vadmyra Mini 5'er Bane v/hallen
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
24.04 20:00 Hausvik Vadmyra IL G16 1 Haus idrettsplass
26.04 09:00 Fyllingen 1 lilla Vadmyra IL MG7 Rød Framo minibane
26.04 13:00 Lyngbø 2 Vadmyra IL G16 2 Lyngbø Idrettspark
26.04 14:00 Vadmyra IL SG13 Blå Vestsiden-Askøy I.L SG13 2 Vadmyra Kunstgress
26.04 17:00 Sædalen Vadmyra IL SG14 Lilla
23.04 20:00 Vadmyra IL Olsvik 1 Vadmyra Kunstgress
22.04 20:00 Dale Vadmyra IL JR 2 Dale kunstgress
22.04 19:00 Haugesund 2 Vadmyra IL Gymnasbane 7
22.04 18:30 Os 1 Vadmyra IL SG14 Lilla Kuventræ kunstgress 01
22.04 17:15 Vadmyra IL MG7 Lyseblå Fyllingsdalen 2 Lilla 7-4 Vadmyra Mini 5'er Bane v/hallen
Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
06.04 12:45 Kvinnherad Vadmyra IL HC Gullserie Bjørnarhallen
05.04 14:15 Kvinnherad Vadmyra IL HC Gullserie Vadmyrahallen
05.04 11:30 Bjørnar Gull Vadmyra IL HC Gullserie Vadmyrahallen
14.12 11:25 Lyngbø Vadmyra IL J13 Født 2001 Laksevåghallen
07.12 13:35 Vadmyra IL G10 Født 2003 Sædalen Sotra Arena 3

Tabellen

Veteran o/40 2 div avd 02
# Lag K D P
1 Ask 0 0 0
2 Follese 0 0 0
3 Frøya Vet40 0 0 0
4 Løv-Ham 0 0 0
5 Skjergard 0 0 0
6 Vadmyra 0 0 0
7 Vestsiden-Askøy 0 0 0
Siste synk: 19:26
1.div menn
# Lag K D P
1 Øystese 20 41 46
2 Sund Sartor 1 20 26 40
3 Krohnsminde 1 20 14 39
4 Vadmyra 1 20 36 37
5 Hajduk Bergen 20 17 36
6 NHHI 20 -2 33
7 Brann 20 16 24
8 Voss 20 -26 19
9 Nordhordland 20 -38 19
10 Juristforeningen Dragefjellet 20 -39 13
11 Sotra 1 20 -45 10
Siste synk: 19:26
3. div Menn avd 07
# Lag K D P
1 Odda 1 7 3
2 Bjarg 1 5 3
3 Fyllingsdalen 2 1 5 3
4 Lysekloster 1 2 3
5 Sotra SK 1 1 3
6 Os 1 1 3
7 Vadmyra 1 1 3
8 Lyngbø 1 -1 0
9 Haugesund 2 1 -1 0
10 Varegg 1 -1 0
11 Øystese 1 -2 0
12 Smørås 1 -5 0
13 Vard Haugesund 2 1 -5 0
14 Frøya 1 -7 0
Siste synk: 19:07
5 div. Menn avd 02
# Lag K D P
1 Nymark 1 3 3
2 Nordnes A 1 1 3
3 Bergenskameratene 0 0 0
4 Dale 0 0 0
5 Flaktveit 0 0 0
6 Laksevåg 0 0 0
7 Lyngbø 2 0 0 0
8 Olsvik 1 0 0 0
9 Sotra 2 0 0 0
10 Sund 0 0 0
11 Vadmyra 2 0 0 0
12 Nordre Holsnøy IL 1 -1 0
13 Juristforeningen 1 -3 0
Siste synk: 19:14
G19 2 div avd 02
# Lag K D P
1 Os 1 3 8 7
2 Nest-Sotra /Nordre Fjell 2 14 6
3 Vadmyra 1 2 3 6
4 Tertnes 1 2 3 4
5 Askøy 2 -2 3
6 Sotra 1 2 -3 3
7 Nordhordland 1 2 -5 3
8 Kvernbit /Nordre Holsnøy 2 -3 0
9 Osterøy 2 -7 0
10 Øystese 3 -8 0
Siste synk: 19:26
G19 3 div avd 04
# Lag K D P
1 Dale 1 3 3
2 Voss 2 1 2 3
3 Fana 3 0 0 0
4 Fyllingsdalen 6 0 0 0
5 Gneist 2 0 0 0
6 Kalandseid 0 0 0
7 Løv-Ham 0 0 0
8 Trane 0 0 0
9 Smørås 2 1 -2 0
10 Vadmyra 2 1 -3 0
Siste synk: 19:26
G16 2 div avd 02
# Lag K D P
1 Os 1 2 11 6
2 Sædalen /Kringlebotn 1 2 5 6
3 Osterøy 2 5 6
4 Bjarg 2 4 4
5 Nymark 2 -1 3
6 Kjøkkelvik /Olsvik 1 2 -1 3
7 Rosendal 1 0 1
8 Vadmyra 1 1 0 1
9 Smørås 1 2 -3 1
10 Minde 2 -4 0
11 Øystese 2 -7 0
12 Hausvik 2 -9 0
Siste synk: 17:36
G16 3 div avd 07
# Lag K D P
1 Åsane Fotball Gutter 16 - 3 2 10 6
2 Loddefjord 2 2 3 4
3 Gneist 2 1 6 3
4 Baune 2 1 1 3
5 Dale /Vaksdal 1 0 1
6 Bergen Nord G16-2 0 0 0
7 Vadmyra 2 1 -1 0
8 Askøy G 16 2 1 -1 0
9 Follese 2 1 -3 0
10 Lyngbø 2 2 -15 0
Siste synk: 19:26
G14 1 div avd 02
# Lag K D P
1 Sotra 1 2 11 6
2 Sædalen 1 2 4 6
3 Loddefjord 1 2 2 4
4 Gneist 1 1 0 1
5 Nore Neset /Søre Neset 0 0 0
6 Os 1 0 0 0
7 Fyllingsdalen 2 2 -3 0
8 Askøy 1 1 -3 0
9 Vadmyra 1 1 -3 0
10 Follese 1 -8 0
Siste synk: 19:26
G14 2 div avd 01
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 8 3
2 Gneist 3 1 6 3
3 Sotra 4 1 4 3
4 Flaktveit 1 3 3
5 Kringlebotn 1 2 3
6 Eikelandsfjorden G14 1 -2 0
7 Nore Neset /Søre Neset G14 2 1 -3 0
8 Vadmyra 2 1 -4 0
9 Bergen Nord G14-2 1 -6 0
10 Mathopen 1 -8 0
Siste synk: 19:26
G14 3 div avd 02
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 0 0 0
2 Fana 3 0 0 0
3 Hausvik 0 0 0
4 Tertnes 3 7er 0 0 0
5 Vadmyra 3 0 0 0
6 Ørnar 0 0 0
7 Øystese 0 0 0
Siste synk: 19:26
J14 2 div avd 01
# Lag K D P
1 Kvernbit 2 3 6
2 Vadmyra /Mathopen 7er 2 9 3
3 Nordhordland 1 1 3 3
4 Nordsiden-Askøy /Apollo 1 1 3
5 Fyllingsdalen 2 1 0 1
6 Fana 2 1 0 1
7 Skogsvåg 1 -1 0
8 Gneist 2 1 -2 0
9 Skjergard 2 -13 0
Siste synk: 19:26
G13 avd 01
# Lag K D P
1 Askøy 1 1 12 3
2 Vadmyra 1 10 3
3 Sund SK 1 4 3
4 Kjøkkelvik /Olsvik 1 1 2 3
5 Fyllingsdalen 5 0 0 0
6 Ask 1 -2 0
7 Vestsiden-Askøy 2 1 -4 0
8 Sotra 3 1 -10 0
9 Nordre Fjell / Nest-Sotra 3 1 -12 0
Siste synk: 19:26

Neste Kamper

 
24.04 20:00 Haus idrettsplass B
Hausvik - Vadmyra IL G16 1
 
26.04 09:00 Framo minibane B
Fyllingen 1 lilla - Vadmyra IL MG7 Rød
 
26.04 13:00 Lyngbø Idrettspark B
Lyngbø 2 - Vadmyra IL G16 2
 
26.04 14:00 Vadmyra Kunstgress H
Vadmyra IL SG13 Blå - Vestsiden-Askøy I.L SG13 2
 
26.04 17:00 B
Sædalen - Vadmyra IL SG14 Lilla

Siste Kamper

 
23.04 20:00 Vadmyra Kunstgress H
Vadmyra IL - Olsvik 1
 
22.04 20:00 Dale kunstgress B
Dale - Vadmyra IL JR 2
 
22.04 19:00 Gymnasbane 7 B
Haugesund 2 - Vadmyra IL
 
22.04 18:30 Kuventræ kunstgress 01 B
Os 1 - Vadmyra IL SG14 Lilla
 
22.04 17:15 Vadmyra Mini 5'er Bane v/hallen H
Vadmyra IL MG7 Lyseblå - Fyllingsdalen 2 Lilla 7-4
Våre sponsorer
  •  

Medlemsinfo
  • Nå kan du som spiller hos Norsk Tipping registrere Vadmyra IL som den klubben som skal motta inntil fem prosent av det beløpet du spiller for. Vil du gi din støtte til Vadmyra Idrettslag?

 

Vadmyra IL
Postboks 118 Loddefjord, 5172 LODDEFJORD
post@vadmyra.no
tlf: 55508950

©2013 Markedets beste IT-plattform for idretten 123klubb leveres av KX Products as